• تونر روشن كننده مدل W فارماسريز
تونر روشن كننده مدل W فارماسريز

تونر روشن كننده مدل W فارماسريز

تونر روشن‌کننده شفاف پیوری آلبوسین، پوست را به‌خوبی پاک کرده و آلودگی‌ها و آرایش را از بین می‌برد. PH را متعادل و پوست را بازسازی می‌کند. ویتامین C و عصاره اسرولا، از شدت لک‌های پوستی کاسته و آن را روشن می‌کند. این تونر، التهاب را کاهش می‌دهد. رطوبت کافی را تأمین و پوست را منعطف می‌کند.

ویژگی های تونر روشن كننده مدل W فارماسريز:

  • بدون سولفات
  • حاوی ویتامین سی
  • فاقد پارابن
  • فاقد مواد عطری
213,800 تومان
تعداد

تونر روشن‌کننده پوست فارماسریز مدل Puri-Albucin 2 حجم 200 میل یک مکمل حرفه ای جهت پاکسازی صورت و از بین برنده خشکی پوست می باشد. این محصول مناسب افرادی است که پوست های کدر و یا تیره دارند و می خواهند بدون آسیب به پوست خود به صورت کاملا طبیعی از شر لک های صورت خود خلاص شوند. یکی از عواملی که پوست را به سمت کبودی و تیرگی می برد کمبود ویتامین C می باشد. این تونر منبع غنی ویتامین C است. ویتامین C موجود در این محصول موجب افزایش خاصیت رطوبت رسانی و از بین رفتن سریع تر تیرگی های پوست می گردد. به مرور زمان هنگامی که از این محصول استفاده می کنید پوست شفاف شده و رنگ یکنواخت خود را به دست می آورد. این محصول عاری از پارابن و سولفات می باشد و پس از مصرف هیچگونه آسیبی به پوست شما وارد نمی کند.

معرفی برند فارماسریز

برند فارماسریز دارا ی محصولات دارویی و مراقبتی است که برای مراقبت کامل و همه جانبه از مشکلات پوستی طراحی شده‌اند. تیمی از کارشناسان محصولات آرایشی درمانی فارماسریز را با ترکیب محلول‌های درمانی پوستی و فرمول‌های پیشرفته آرایشی، برای تولید محصولاتی به منظور برطرف کردن نیازهای انواع پوست‌های غیرقابل کنترل مانند انواع پوست‌های مشکل‌دار، تولید می‌کنند. متخصصان پوست تمامی این محصولات را مورد آزمایش قرار می‌دهند و راه‌هایی را انتخاب می‌کنند که تحت آزمایش‌های بالینی در موسسات تحقیقاتی مستقل با مشارکت افرادی با پوست‌های حساس و مستعد ابتلا به آلرژی انجام پذیرفته است. میلیون‌ها نفر از مشتریان راضی از این برند و آنهایی که به استفاده از این برند پایبند مانده‌اند و همچنین اطمینان بالای متخصصان زنان و مامایی که این محصولات را به بیماران خود توصیه می‌کنند، گواه اثربخشی و تاثیرگذاری بالای محصولات فارماسریز است. آزمایشات طولانی مدت، عدم استفاده از حیوانات در آزمایش، اثربخشی، بی‌خطر بودن و نوآوری از ویژگی‌های محصولات فارماسریز است.

مشخصات

حجم
200 میلی لیتر

مرجع خاص

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید