• اسانس روشن کننده و ضد لک آلبوسین پ پ
اسانس روشن کننده و ضد لک آلبوسین پ پ

اسانس روشن کننده و ضد لک آلبوسین پ پ فارماسریز

اسانس روشن کننده و ضد لک آلبوسین پ پ Pharmaceris یکی از محصولات باکیفیت در زمینه مراقبت از پوست است. ناهماهنگی در تولید ملانین و تمرکز رنگ‌دانه‌های پوستی اصلی‌ترین دلیل لکه‌های پوستی به‌حساب می‌آیند. فارماسریز نیز به خوبی به این نکته آگاهی دارد. در تولید این اسانس شاهد ترکیباتی هستیم که فرایند تولید ملانین را در پوست کاهش داده و از این طریق جلوی تغییر رنگ پوست و لکه‌های پوستی را می‌گیرد.

ویژگی های اسانس روشن کننده و ضد لک آلبوسین پ پ فارماسریز:

  • تنظیم‌کننده روند لایه‌برداری سلول‌های مرده پوست
  • یکدست‌کردن منافذ و بافت پوست
  • جلوگیری از ایجاد دو رنگی با کاهش تولید ملانین
  • ضد لک
  • روشن‌کننده و برطرف‌کننده خشکی پوست
466,200 تومان
تعداد

از طرف دیگر در این اسانس شاهد حضور بیوتین و ترکیباتی از درخت‌ بید نیز هستیم. این مواد، فرایند لایه‌برداری سلول‌های مرده پوست را منظم می‌کند و ناهماهنگی‌های رنگ پوست را کاهش می‌دهد. این ترکیبات در کوچک‌کردن منافذ پوستی نیز تأثیر دارد و بافت پوست را صاف و نرم می‌کند. در اسانس روشن کننده و ضد لک آلبوسین پ پ Pharmaceris خبری از رایحه‌های شیمیایی نیست و مواد حساسیت زا در ساخت آن استفاده نشده است؛ در نتیجه با خیال راحت می‌توانید برای ازبین‌بردن لکه های پوست های حساس از آن کمک بگیرید. آمارهای آزمایشگاهی ثابت کرده پوستِ ۷۷درصد از بانوان پس از استفاده از این اسانس روشن تر شده و ۷۳درصد نیز مدعی هستند که لکه‌های پوستی آن‌ها از بین رفته است.

شیوه استفاده از اسانس روشن کننده و ضد لک آلبوسین پ پ Pharmaceris به این صورت است که باید صبح یا شب روی لک پوست بمالید و با انگشت ضربه بزنید تا حسابی جذب شود. برای اثربخشی بیشتر پیشنهاد می‌‌کنیم این فرایند را حداقل چهار تا شش هفته تکرار کنید. افرادی که لکه‌های پوستی بیشتری دارند بهتر است سالی یک تا دو بار تمامی فرایند بالا را تکرار کنند. پس از استفاده از اسانس روشن کننده فارماسریز، استفاده از محصولات سری W فارماسریز نیز پیشنهاد می‌شود.

ترکیبات اسانس روشن کننده و ضد لک آلبوسین پ پ Pharmaceris به‌گونه‌ای است که سریع جذب پوست می‌شود و آن را چرب یا براق نمی‌کند. این ترکیبات، لکه‌های پوستی ناشی از حضور زیر نور خورشید را نیز به‌خوبی از بین می‌برد. با درنظرگرفتن این ویژگی‌ها باید گفت اگر می‌خواهید فرایند تولید ملانین پوست را کنترل کنید و لکه‌های پوستی را از بین ببرید، می‌توانید به اسانس روشن کننده و اصلاح کننده لکه های قهوه ای آلبوسین پ پ فارماسریز اعتماد کنید‍. از طرف دیگر این محصول رنگ پوست را یکدست و روشن‌ نیز خواهد کرد.

مرجع خاص