برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
نوشته‌های مرتبط

علت ریزش مژه های اکستنشن شده

اکستنشن مژه

داشتن مژه های ضخیم و پرپشت در زیبایی چشم ها تاثیر گذار است، اما ممکن است برخی افراد مژه های ضخیم و زیبایی نداشته باشند اینروزها تکنیک جدید تحت عنوان اکستنشن مژه وجود دارد. در اکستنشن مژه تارهای ساخته شده از ترکیبات مصنوعی از جنس مو به لایه‌های مژه طبیعی اضافه می شود و مدل چشم‌را تغییر می‌دهد. اگر بخواهید این مژه ها طبیعی تر جلوه کند اغلب افراد از رنگی نزدیک به رنگ مژه های طبیعی خود استفاده می کنند.

تفاوت اکستنشن مژه با مژه مصنوعی

مژه‌های مصنوعی با یک نگاه ساده کاملا قابل تشخیص می‌باشد، اما اکستنشن مژه تفاوت قابل توجهی با مژه های خودتان ندارد و به سادگی قابل تشخیص نیست. علاوه بر این مدت دوام اکستنشن پایدارتر است و مدت طولانی تری بر مژه‌های شما بدون تغییر باقی می‌ماند.

چرا اکستنشن مژه ها می ریزد؟

بزرگترین مشکلی که پس از اکستنشن مژه ها ممکن است بوجود آید ریزش بی دلیل و زود تر از موعد مژه های اکستنشن شده است که حل این مشکل نیاز به بررسی موارد مختلفی دارد که هم مژه کار و هم مشتری باید آن ها را بدانند.

در کل ریزش مژه های اکستنشن شده هم به تکنیک های مژه کار و هم مراقبت های مشتری مربوط می شود، یعنی اگر مشتری مراقبت خوبی از مژه های اکستنشن شده نداشته باشد و مانند مژه های طبیعی با آن ها رفتار کند قطعا مژه ها زود تر ریزش پیدا می کنند و مشتری ناراضی خواهد بود.

مراقبت های مشتری پس از اکستنشن مژه

– نباید تا دوروز حمام رفت و تا 24 ساعت از آب زدن و مرطوب نگه داشتن مژه ها خودداری شود.
– با مژه های مصنوعی بازی نکنید آنها را با دست به سمت بالا و پایین حرکت ندهید.
– از رفتن به استخر خودداری کنند.
– مژه های خود را هر روز مرتب و به سمت بالا شانه کنید.
– در هنگام استحمام از برخورد آب مسقیم به چشم جلوگیری کنید و پس از حمام آب مژه های خود را با دستمال کاغذی بگیرید.
– از لوازم آرایش برای مژه های چشم مثل ریمل، سایه و کرم های سنگین چشم استفاده نشود.
– اشک چشم باعث ریزش مژه می شود پس مراقب گریه کردنتان باشید.
– اگر مشکلات هورمونی دارید و یا دارو های هورمونی مصرف می کنید سرعت ریزش مژه هایتان بیشتر است.
– اگر بالای چشمانتان دچار چربی شد حتما با دقت آن را بشویید و سریع خشک کنید چون چربی چشم و تعرق باعث ریزش مژه ها می شود.

مراقبت های مژه کار هنگام انجام اکستنشن

– چسب خوب
– تمیز بودن مژه مشتری
– در نظر گرفتن شرایط محیط
– اتصال خوب

چسب اکستنشن

چسب اکستنشن باید تازه باشد و درب آن پس از هر بار استفاده محکم شود، دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری شود و هنگام انجام اکستنشن باید چسب سریعا تعویض شود و نباید بماند تا حالت کشسانی پیدا کند.

تمیز بودن مژه مشتری

تمیز بودن مژه های طبیعی قبل از انجام اکستنشن بسیار اهمیت دارد یعنی هیچ چربی، گرد و غبار و مواد اضافه ای نباید روی مژه ها باشد و با استفاده از فوم شست و شوی چشم یا شامپو بچه و یا هر مواد شوینده ی دیگری باید مژه های طبیعی را تمیز کرد و از پرایمر برای از بین بردن چربی استفاده شود، زیرا در صورت چرب بودن یا تمیز نبودن مژه های طبیعی ریزش اکستنشن ها زود تر اتفاق می افتد.

در نظر گرفتن شرایط محیط

یعنی اکستنشن مژه باید با توجه به دما و رطوبت محیط انجام شود یعنی در دمای ۱۸ تا ۲۲ درجه ی سانتی گراد و رطوبت استاندارد ۴۰ تا ۶۰ درصد باشد تا چسب اکستنشن در این دما و رطوبت خشک شود چرا که اگر چسب در اثر مناسب نبودن شرایط محیطی قبل از چسباندن به مژه های طبیعی خشک شود در همان لحظه چسبندگی کوتاهی پیدا می کند اما پس از زمان کوتاهی ریزش اکستنشن اتفاق می افتد.

اتصال خوب

اتصال خوب یعنی اتصال قسمتی از مژه های مصنوعی روی مژه های طبیعی به صورت کاملا درست که یک اتصال خوب در اکستنشن مژه ۲ تا ۴ میلی متر است مخصوصا در اکستنشن کلاسیک که اتصال ۴ میلی متر بهترین نوع اتصال می باشد.

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم