• قطره ضد تعریق درایسول مدل مایلد
قطره ضد تعریق درایسول مدل مایلد

قطره ضد تعریق درایسول مدل مایلد

یکی از نگرانی‌های افراد بوی بد و نامطبوع بدن هنگام تعریق است.استفاده از رول ضد تعریق درایسول مدل «Mild» این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با خیال راحتتری به فعالیت‌های روزمره و حتی ورزشی خود بپردازید. این ضد عرق مخصوص سر، صورت و گردن است.

ضد عرق درایسول مدل مایلد باعث قطع کامل عرق سر صورت و گردن میشود حتی برای اشخاصی که تعرق بیش از حد دارن کاملا نتیجه 100% دارد . با استفاده از این محصول دیگر نگران تعریق صورت و به هم ریختن میکاپ در مراسم ها نباشید .

ویژگی های قطره ضد تعریق درایسول مدل مایلد:

  • نتیجه 100%
  • استفاده قبل از میکاپ
  • استفاده در نواحی حساس ، پشت پلک و اطراف لب
  • جذب سریع
  • بدون رنگ و بو
145,000 تومان
تعداد

درباره درای سول:

ضد عرق درایسول راهکار شناخته شده و موثر جهانی برای مقابله و کنترل هایپرهیدروز یا تعریق بیش از حد در نواحی مختلف بدن است که مورد تایید بسیاری از پزشکان متخصص، سازمان ها از جمله FDA آمریکا و همچنین وبسایت های معتبر نظیر drugs.com است.

درایسول در بیشتر کشور های جهان شناخته شده است و از آن به عنوان یکی از موثر ترین و ماندگارترین ضد تعریق های دنیا یاد می شود.

نحوه مصرف:

درایسول را شب قبل از خواب استفاده و صبح روز بعد از سطح پوست بشوئید و یا پاک کنید. با دو بار استفاده از مایلد تا یک هفته از عرق در نواحی مختلف و بوی بد آن آسوده باشید.

در جعبه این محصول یک رول ابری به صورت جداگانه قرار دارد که به کمک آن می‌توانید از این محصول استفاده کنید. مناسب‌ترین زمان استفاده از این محصول هنگامی است که بدن در حال تعریق نباشد. بهتر است از این ضد عرق را شب ها قبل از خوابیدن استفاده کنید.

مشخصات

حجم
35 میلی لیتر

مرجع خاص