قطره ضد تعریق مدل رگیولار درای سول

ضد عرق درایسول راهکار شناخته شده و موثر جهانی برای مقابله و کنترل هایپرهیدروز یا تعریق بیش از حد در نواحی مختلف بدن است که مورد تایید بسیاری از پزشکان متخصص، سازمان ها از جمله FDA آمریکا و همچنین وبسایت های معتبر نظیر drugs.com است.ضد تعریق رگولار محصولی متفاوت از کمپانی موفق و بزرگ «درایسول» است.

ضد تعریق درایسول مدل «Regular» در حجم 35 میلی‌لیتر عرضه می‌شود. این رول مخصوص زیر بغل برای پوست‌های خشک و حساس است. استفاده از این ضد تعریق به دلیل مواد موجود در ترکیبات آن، علاوه بر از بین بردن بوی نامطبوع، به رفع تیرگی پوست کمک زیادی می‌کند.

128,000 تومان
تعداد

درمان تعریق بیش از حد

همان طور که میدانید روش های متفاوتی برای مقابله با تعریق بیش از حد یا هایپرهیدروز در نواحی زیر بغل، کف دست و پا و نواحی دیگر و همچنین جلوگیری از بوی بد عرق وجود دارد.
استفاده از مام و دئودورانت ها، اسپری ها، ضد تعریق، بوتاکس، یونتوفورزیس، جراحی و سمپاتکتومی نمونه هایی از روش های کنترل، مقابله و درمان تعریق بیش از حد هستند.

ضد تعریق

ضد تعریق یک محصول متفاوت با مام، دئودورانت و اسپری است. از این جهت که محصولاتی نظیر مام و دئودورانت به عنوان خوشبو کننده عمل می کنند. یعنی این محصولات حاوی ترکیبات خوشبو کننده ای هستند که پس از استفاده و پس از تعریق، با عرق بدن ترکیب می شوند و به واسطه این مواد خوشبو، از ایجاد بوی بد بدن جلوگیری می کنند.

این محصول با ترکیبات ویژه خود تا 7 روز ماندگاری دارد. درایسول را شب قبل از خواب استفاده و صبح روز بعد از سطح پوست بشوئید و یا پاک کنید و تا یک هفته از عرق در نواحی مختلف و بوی بد آن آسوده باشید.

استفاده از درایسول بسیار آسان است. با استفاده صحیح از این ضد عرق، از اثر بخشی کامل این محصول لذت ببرید.

درایسول دقیقا چیکار میکنه؟

ضد عرق ها با ترکیبات خود، فعالیت غدد عرق را متوقف می کنند. این محصولات از خود بویی ندارند. این به آن معناست که با استفاده از ضد تعریق ها، تعریق رخ نمی دهد و در نتیجه بوی بد عرق نیز به وجود نمی آید.

مشخصات

نوع پوست
خشک و حساس
حجم
35 میلی لیتر

مرجع خاص

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید